Услід за ДФС на низьку зарплату поскаржилися працівники Генпрокуратури

173
Управління щодо зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України, що працівники ГПУ вже неодноразово зверталися до уряду з проханням вирішити питання щодо низьких зарплат у відомстві.

Із огляду на негативну ситуацію, що сформувалася у зв’язку з неналежним рівнем заробітної плати співробітників прокуратури, керівництво ГПУ неодноразово зверталося до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо цього питання, − йдеться в повідомленні прес-центру відомства.
Також зазначено, що працівники місцевих прокуратур отримують у 10 разів менше, аніж представники Антикорупційної прокуратури. Це нібито не дозволяє їм належним чином виконувати свої посадові обов’язки. 
Незважаючи на домовленості щодо забезпечення належного рівня фінансування органів прокуратури, на жаль, цього так і не було зроблено. Водночас надання фінансування для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури згідно з окремою програмою фактично відбулося тільки за рахунок зменшення коштів, виділених на бюджет органів прокуратури загалом, − наголосив речник ГПУ.
Нагадаємо, раніше очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров поскаржився на низькі заробітні плати працівників свого відомства, порівнявши їх із окладами керівників державних підприємств.

Коментарi

Коментарiв