Глава ДФС спрогнозував банкрутство «Укрнафти»

243
Керівник Державної фіскальної служби України Роман Насіров зазначив, що «Укрнафта» може збанкрутіти у зв’язку з неспроможністю виплатити податковий борг.

Очільник ДФС наголосив, що неспроможність виплатити борг загальною сумою близько 10 мільярдів гривень може призвести до продажу майна й банкрутства однієї з найбільших державних компаній України «Укрнафта». 
«Ми кожного дня надсилаємо інкасо повідомлення до банку на списання коштів, але коштів на рахунках не так багато. Ми продовжуватимемо подавати ці доручення, якщо цього буде недостатньо, виставимо на продаж майно, яке перебуває у податковій заставі. Або треба буде оголошувати про банкрутство, або санацію компанії, тому чекаємо від керівництва «Укрнафти» нових і рішучих дій», – цитує Дзеркало тижня Насірова.
Він також нагадав, що судовий процес щодо боргів компанії триває вже з травня минулого року. До серпня фіскали описали майно підприємства загальною сумою майже 10 мільярдів гривень, проте податкова заборгованість лише надалі зростала. Керівництво «Укрнафти» спробувало врятуватися зустрічним позовом, тому між сторонами продовжилася судова тяганина.
У лютому поточного року Вищий адміністративний суд України ухвалив рішення на користь Державної фіскальної служби про законність стягнення з «Укрнафти» близько 1 мільярда гривень боргу.

Коментарi

Коментарiв