НАБУ підозрює 4 працівників «Укрзалізниці» у розтраті 20 мільйонів гривень

190
У НАБУ працюють над цим розслідуванням із липня 2016

Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру чотирьом особам у заволодінні понад 20 мільйонами гривень державного підприємства «Укрзалізничпостач», що є філією ПАТ «Укрзалізниця».

Про це повідомляє НАБУ.

«Згідно з версією слідства, впродовж 2014 року службові особи ДП «Укрзаліничпостач» вступили у попередню змову з представниками одного з приватних підприємств, яке мало намір постачати метизну продукцію для потреб «Укрзалізниці», – ідеться у повідомленні.

За домовленістю службові особи «Укрзалізниці» допомогли обраному ТОВ перемогти у конкурсних торгах, після чого уклали угоду на постачання метизної продукції за цінами, що на той момент майже вдвічі перевищували середньоринкові.

Внаслідок цього, за словами слідчих, «Укрзалізниці» було завдано майнової шкоди у розмірі понад 20 млн грн.

Серед підозрюваних – заступник директора ДП «Укрзалізничпостач», начальник управління закупівельних процедур ДП «Укрзалізничпостач», директор підприємства-постачальника і фінансовий директор групи компаній, до якої входило підприємство-постачальник.

Нині триває досудове розслідування. Детективи НАБУ встановлюють місцеперебування іще однієї особи, яка, ймовірно, причетна до вчинення злочину. Цій особі також планують повідомити про підозру.

У НАБУ працюють над цим розслідуванням із липня 2016. Загалом у роботі детективів НАБУ майже 20 кримінальних проваджень із викриття корупційних схем на «Укрзалізниці».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв