Британія може втратити десятки мільярдів доларів після виходу з ЄС

192
Експерти підрахували, що в разі виходу Великої Британії зі складу Європейського Союзу країна може втратити майже 150 мільярдів доларів.

Експерти бізнес-групи СВІ здійснили дослідження можливих наслідків виходу Великої Британії з Євросоюзу. Згідно з його результатами, держава може втратити близько 950 тисяч робочих місць і майже 150 мільярдів доларів, або ж 5% ВВП до 2020 року.
Аналітики PricewaterhouseCoopers, які також брали участь у дослідженні, спрогнозували, що вихід Британії з Європейського Союзу може призвести до тривалої економічної кризи, яку країна не зможе подолати повністю.
Раніше Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Камерон назвав вихід держави з ЄС «найбільшою авантюрою століття». Крім того, він зазначив, що це загрожуватиме посиленню агресії Російської Федерації щодо України.
«Існує більш важливе питання про нашу роль у світі: більше чи менше шансів у Британії вирішити проблеми, перебуваючи поза ЄС? Звичайно, ми сильна країна. Ми п’яті за величиною економіки в світі. У нас є чудові збройні сили. Але треба думати про речі, які протягом останніх років представили для нас загрозу: ядерна програма Ірану, російська агресія в Україні, вплив міграційної кризи, ісламістський екстремізм і тероризм», – наголосив Камерон.

Коментарi

Коментарiв