Верховна Рада запровадила штрафи для роботодавців

215

Верховна Рада посилила відповідальність для роботодавців, які порушують встановлені законом гарантії працівникам, призваним на військову службу. Верховна Рада запровадила штрафи для роботодавців
Закон, за який 3 листопада проголосували 234 депутати, вносить зміни до Кодексу законів про працю України, згідно з якими юридичні та фізичні особи, підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність, якщо не дотримуються встановлених законом гарантій і пільг працівникам, залученим до виконання обов’язків, передбачених законами «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Якщо ці гарантії порушено, штраф для таких юридичних і фізичних осіб становить 10-кратний розмір мінімальної заробітної плати на момент виявлення порушення за кожного потерпілого працівника. Про це передає Forbes Україна.
Зазначимо, що порушення гарантій і пільг працівникам, залучених до виконання обов’язків за трьома вищевказаними законами, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 50–100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарi

Коментарiв