Військова прокуратура назвала суму збитків України від анексії Крим

204
Під час брифінгу головний військовий прокурор України Анатолій Матіос назвав суму збитків, яких держава зазнала внаслідок анексії Криму Російською Федерацією.

«Відповідно до попередніх висновків фахівців, а також експертиз, розмір шкоди, заподіяної українській державі в результаті анексії Російською Федерацією Криму, становить понад 1 трильйон гривень. Це тільки вартості нерухомості й інфраструктури державних підприємств, без урахування територіальних втрат і приватної власності на території півострова», – оголосив в ефірі 112 Матіос.
Нині Україна в Міжнародному кримінальному суді вимагає від російської влади відшкодування збитків, завданих у зв’язку з анексією півострова. 
Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав наказ про створення Служби з питань деокупації й реінтеграції Кримського півострова. Відомство зобов’язане контролювати ситуацію щодо дотримання конституційних прав і свобод громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях або переселилися звідти до України. Крім того, організація розпочне активно розроблювати стратегії щодо повернення анексованого півострова від контроль української влади.

Коментарi

Коментарiв