Підвищення зарплат і пенсій не буде помітним на тлі зростання тарифів

200
Політик, заслужений юрист України Віктор Медведчук назвав заяву глави уряду Арсенія Яценюка про підвищення зарплат і пенсій спробою нівелювати обурення населення щодо зростання тарифів.

«Із 1 травня в Україні буде підвищено соціальні стандарти. Правда, підвищення буде більше ніж скромним − лише на 6%. А всього протягом цього року −  на 12%, тобто на рівні інфляції, закладеної в бюджеті 2016 року», − зазначив Медвечук.
Він наголосив, що таке підвищення взагалі нівелюється, якщо порівняти з збільшення фонду оплати праці народних депутатів України приблизно втричі. Зокрема, заробітна плата того ж Яценюка різко зросла у 3 рази. 
«Після березневого зростання на 25% тарифів на електроенергію готується чергове підвищення тарифів на газ для населення і на інші комунальні послуги. І це при тому, що зовсім нещодавно Кабмін збільшив у 1,5 рази норми споживання газу для домогосподарств, не обладнаних газовими лічильниками. Таким чином, оголошене з 1 травня зростання соціальних стандартів, по суті, фікція − він вже «з’їдений» весняним підвищенням комунальних тарифів», − підкреслив у своєму блозі політик.
Він також переконаний, що гучні промови глави Кабінету Міністрів щодо зростання соціальних стандартів спрямоване на приховування сутності урядової політики, яка є основною причиною інфляції в державі.

Коментарi

Коментарiв