Київенерго змусить деяких киян доплатити за минулий рік

294
У Київенерго пояснили, кому доведеться доплатити за минулий рік

Деякі мешканці Києва муситимуть доплатити кошти за послугу з централізованого опалювання, надану у минулому році.

Про це свідчить повідомлення прес-служби ПАТ Кивїенерго.

«У жовтневих рахунках за опалення буде відображено перерахунок за минулий опалювальний сезон. Сума може бути як з позначкою плюс (доплата), так і мінус (переплата)», – ідеться у повідомленні.

Перерахунок проведуть мешканцям близько 330 столичних будинків.

У Київенерго пояснили, що перерахунок проведуть у випадку ненадання чи надання некоректних показань квартирного лічильника за попередні періоди, або якщо власники квартирних лічильників опалення, які раніше не передали показання, повідомили фактичні показання, або якщо за підсумками опалювального періоду 2016/2017 років було виявлено розбіжності з обсягами нарахувань за попередні роки.

Крім того, перерахунок проведуть, якщо розрахунковий початок періоду надання послуги з опалення не співпадає з фактичним (іноді так трапляється через відсутність доступу до підвалу, де розташований лічильник), або якщо у будинку виявили помешкань з автономним опаленням.

Також скоригують плату, якщо під час перевірки виявлено невідповідність розподілу кількості гігакалорій на нежитлові та житлові приміщення чи реальної опалювальної площі – зазначеній у проектній документації будинку.

«Щоб отримувати рахунки за фактично спожиті послуги з опалення та гарячого водопостачання слід протягом останнього тижня кожного місяця передавати показання квартирних лічильників до Київенерго», – додали в компанії.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв