МЗС України зробило гучну заяву щодо порушень міжнародного права Кремлем

197
Із нагоди другої річниці схвалення резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй «Територіальна цілісність України» Міністерство закордонних справ оприлюднило заяву щодо порушення міжнародного права Російською Федерацією.

На жаль, навіть після чіткого вердикту міжнародної спільноти Росія не повернулася до права цивілізованих народів. Своєю незаконною окупацією Автономної Республіки Крим і Севастополя, а також військовим вторгненням на український Донбас Москва уперто продовжує порушувати міжнародне право, − зазначено в документі.
У свій заяві Міністерство закордонних справ України також наголосило, що протягом останніх двох років Російська Федерації грубо порушує права людини на території анексованого півострова, зокрема йдеться про кримських татар.
МЗС також зазначило, що продовжуватиме здійснювати заходи для протидії російській агресії й домагатися відшкодування збитків, завданих анексією Кримського півострова й окупацією Донбасу.
Нагадаємо, 2014 року Генеральна Асамблея ООН за ухвалення вищезгаданої резолюції проголосувало 100 держав, лише 11 на чолі з Російською Федерацією проголосували проти.

Коментарi

Коментарiв