Суд заарештував рахунки компаній Олександра Януковича

204
Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт понад 10 рахунків компаній, що належать сину колишнього Президента України Віктора Януковича Олександру.

Відповідно до рішення суду, як передає УНІАН, було заарештовано рахунки компаній «Мако Холдинг», «Мако Актив» і «Білдінг Інвестментс Груп». Арешт накладено на рахунки «Укрбізнесбанку», в нідерландському банку ING Bank NV і «Всеукраїнському банку розвитку» − передає УНІАН. 
Зазначимо, в рішенні суду не вказано суми арештованих рахунків. Раніше слідчі з’ясували, що син Віктора Януковича, Олександр, 2013 року завдяки підтримці з боку батька й інших представників влади створив нелегальний механізм мінімізації податкових зобов’язань в одній зі своїх компаній. У зв’язку з цим фактом держава втратила понад 40 мільйонів гривень. 
Нагадаємо, у лютому 2014 року екс-президент України разом зі своєю родиною втік до Російської Федерації. Пізніше проти клану Януковича США та Європейський Союз оголосили запровадження економічних санкцій, що передбачає арешт банківських рахунків. Нині він і його син перебувають у міжнародному розшуку. 

Коментарi

Коментарiв