Німеччина планує вдвічі збільшити витрати на допомогу біженцям

201
В урядових відомствах 16 федеральних земель ФРН повідомили, що планують цього року вдвічі збільшити витрати на підтримку біженців порівняно з минулим роком.

2016 року Німеччина планує витратити на біженців зі сходу понад майже 17 мільярдів євро, у той чай як минулого року цей показник становив лише близько 8 мільярдів. Більшу частину коштів заплановано надати на розміщення нелегальних мігрантів, а також інтеграційні й мовні курси для них.
У цілому протягом року кожна федеральна земля запланувала витратити від 3 до 8% від загального бюджету на біженців. В інтерв’ю Handelsblatt прем’єр-міністр однієї з земель ФРН Рейнланд-Пфальц Малу Дреєр наголосив, що федеральному бюджету необхідно взяти на себе додаткові витрати в розмірі «двозначної мільярдної суми».
Дзеркало тижня додає, що саме Німеччина є однією з найбільш активних країн Європейського Союзу щодо прийому й підтримки біженців. Протягом 2015 року понад 1 мільйон мігрантів подали заяви на отримання статусу біженця у ФРН. У цілому німецька влада витратить на допомогу мігрантам протягом 2016-2017 року близько 50 мільярдів євро.

Коментарi

Коментарiв