Один із кримських «чиновників» досі заробляє мільйони в Україні

289
Олексій Чалий досі заробляє мільйони в Україні

Журналісти викрили мільярдну бізнес-імперію в Україні одного з високопоставлених «чиновників» Криму Олексія Чалого, який нині є «главою» так званих Законодавчих зборів Севастополя.

Про це пише ТСН.

За три роки після анексії Криму компанії Чалого «Таврида Електрик Україна» і «Таврида Електрик Дніпро» отримали з українського бюджету майже 32 мільйони гривень.

Чалий є засновником великого холдингу «Таврида Електрик», що виробляє вакуумні перемикачі для електричних мереж, які багато років постачали на українські обленерго і постачають досі.

Одразу після анексії Криму Чалий поставив управляти замість себе у головну із всіх «Таврид» – швейцарську Tavrida Electric Holding AG москвича Євгена Козаченко. У Московській філії «ГК Таврида Електрик» і досі офіційно засновником значиться особисто Олексій Чалий.

Щоправда, обидві «Тавриди» в Україні працюють офіційно і платять у бюджет мільйони гривень податків, серед них і військовий збір. Зокрема, на українську армію «Таврида електрик Україна» за останні три роки відправила без чверті мільйон гривень.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв