Україна і Янукович не можуть узгодити суму компенсації, − Суд ЄС

179
Речник Суду ЄС Балош Легоцький повідомив, що в Люксембурзі триває розгляд справи щодо компенсації юридичних витрат екс-президенту України Віктору Януковичу і його сину Олександру, оскільки сторони не узгодили суму виплат.

«Можу підтвердити, що 15 березня були подані три позови від екс-президента Януковича і двох його синів, або спадкоємців (як відомо, Віктор Янукович-молодший загинув на Байкалі), які просять Суд визначити суму, котру має сплатити Україна», − цитує Європейська правда Легоцького.
Нагадаємо, раніше Суд Європейського Союзу затвердив резолюцію, відповідно до якої Україну зобов’язали виплатити родині Януковича грошову компенсацію за юридичні витрати Януковичів, пов’язані зі спробою української влади приєднатися до санкційного процесу в якості третьої сторони справи.
«Однак в рішенні суду лише принципово зазначалося, хто кому має заплатити, і не були визначені точні суми. Передбачалося, що сторона, яка входила у процес, тобто Україна, та заявники погодять суму, яку перша мала заплатити другим. У разі, якщо узгодити суму не вдається, це питання може бути винесене на розгляд Суду Євросоюзу. Очевидно, сторони не дійшли згоди щодо розміру компенсації», − наголосив речник.

Коментарi

Коментарiв