Суд на Кіпрі заморозив активи Ахметова на суму 820 млн євро

322
Суд заморозив активи Ахметова на кругленьку суму

27 грудня у Кіпрі окружний суд столиці республіки Нікосії постановив заморозити активи олігарха Ріната Ахметова на суму у понад 820 мільйонів євро. Відповідна ухвала суду стосується справи «Укртелекому» і десяти фігурантів.

Як повідомляє ТСН із посиланням на The Financial Times, замороження активів сталося за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління «Родовід Банку» Денису Горбуненку.

У компанії стверджують, що 2013 року вони продали «Укртелеком» Ахметову, який повинен був заплатити 860 мільйонів доларів, однак натомість бізнесмен нібито вніс лише 100 мільйонів доларів авансу та опісля припинив платежі.

Слід підкреслити, що під санкції може потрапити, в тому числі, і квартира в лондонському «Гайд-парку», яку підприємець придбав 2011 року – тоді вона була найдорожчою приватною резиденцією у Великій Британії.

Ахметов може подати апеляцію до 8 січня.

До слова, 2011 року держава продала 92,79% акцій «Укртелекому» за 10,5 мільярда гривень компанії ЕСУ, дочірній фірмі австрійського фонду EPIC. Через два роки, 2013-го, «Укртелеком» перепродали групі СКМ Ахметова.

Колишня назва Raga Establishment Ltd – Epic Telecom Invest Ltd. Ця кіпрська компанія виступила від імені австрійського фонду EPIC офіційним власником ЕСУ на момент приватизації «Укртелекому».

Горбуненко придбав Raga Establishment 2013 року.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв