Україна і США узгодили надання чергового кредитного траншу

191
Президент України Петро Порошенко й віце-президент США Джо Байден узгодили надання українській стороні чергового кредитного траншу в розмірі 1 мільярд доларів.

«Порошенко і Байден домовилися про підписання угоди щодо третього траншу кредитних гарантій на 1 мільярд доларів», − написав у своєму Twitter речник Президента України Святослав Цеголко.
Відповідно до повідомлення прес-центру Адміністрації Президента, сторони також відзначили «важливість активізації боротьби з корупцією в Україні й якнайшвидшого призначення нового Генерального прокурора».
Порошенко також повідомив Байдену по різке погіршення ситуації на Донбасі й тенденцію до зростання кількості обстрілів, що здійснюють бойовики так званих ЛНР і ДНР.
У свою чергу віце-президент Сполучених Штатів Америки засудив поведінку російських найманців і пообіцяв, що позиція американської влади щодо підтримки цілісності й суверенітету України буде незмінною.
Високопосадовці також закликали владу Російської Федерації негайно звільнили Надію Савченко, стан здоров’я якої критично погіршився у зв’язку з сухим голодуванням, що триває вже з 6 квітня цього року.

Коментарi

Коментарiв