Населенню Донбасу можуть повернути повну виплату соціальної допомоги

259
Міністр із питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Вадим Черниш закликав владу повернути повні виплати соціальної допомоги мешканцям Донбасу.

«У всіх громадян рівні права. Це ключовий меседж. Із цього все виходить. У тому числі пенсії та всі види соціальної допомоги. Моя позиція однозначна – платити, оскільки подібна економічна блокада тільки віддаляє людей», – наголосив Черниш.
«Якщо ми інтегруємо ці території і людей в Україну, про що, власне, заявляють і Президент, і Прем’єр, що підтверджують мільярди соціальних виплат, то при чому тут економічна блокада? Це два тренди абсолютно різної економічної політики. Результат плачевний. Контрабанда заповнила офіційний торговий люфт. На тимчасово окупованих територіях господарюють рубль і російські товари. А люди ще більше віддаляються від України. Кого і навіщо ми обманюємо?», – зазначив новопризначений міністр із тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб.
ТСН нагадує, що нещодавно Верховна Рада й Кабінет Міністрів дозволили Міністерству фінансів України розпочати першу в історії незалежності країни масштабну верифікацію, тобто перевірку тих громадян, які отримують соціальну допомогу чи субсидію. 

Коментарi

Коментарiв