Кубів анонсував отримання чергового траншу від МВФ для України

171
Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів заявив, що до 1 травня цього року держава вже затвердить остаточний план роботи з Міжнародним валютним фондом.

За його словами, вже до завершення другого кварталу 2016 року Україна має намір завершити обговорення перегляду програми реформ із Міжнародним валютним фондом, завдяки чому МВФ зможе надати українській стороні черговий кредитний транш загальною сумою близько 1,7 мільярда доларів − передає УНІАН. 
Він наголосив, що розробку плану роботи з Фондом Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наказав завершити не пізніше 1 травня поточного року.
«18 квітня відбулося засідання робочої групи, під час якого були присутні представники Міністерства фінансів і Міністерства економічного розвитку й торгівлі, ми обговорили структуру комунікації Міжнародним валютним фондом. Є певна часова лінійка з виконання доручень, включаючи підготовку законопроектів, затвердження законопроектів Верховною Радою. Мабуть, потім буде проведено скайп-конференцію з МВФ, ми отримаємо додаткові принципи формування позиції Мінфіну й Мінекономіки, та інших міністерств. Потім ми все це документуватимемо, це потребує певного часу, але ми хочемо все зробити якомога швидше, Прем’єр чітко пояснив завдання», − зазначив Кубів.
Високопосадовець також підкреслив, що при розробці плану роботи з Фондом Україна враховуватиме й інтереси інших кредиторів, зокрема Європейського банку з реконструкції й розвитку та Світового банку.

Коментарi

Коментарiв