Для отримання траншу від МВФ Україна ухвалить майже 20 законопроектів

191
Заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків повідомив, що для отримання чергового кредитного траншу від МВФ парламент повинен затвердити 19 законопроектів.

19 квітня під час брифінгу за результатами засідання Національної ради реформ Шимків оголосив, що саме від ухвалення низки законопроектів залежить отримання фінансової підтримки від Міжнародного валютного фонду загальною сумою понад 1,7 мільярда доларів − передає Дзеркало тижня. 
За його словами, один із необхідних проектів Президент Петро Порошенко вже вніс на розгляд Верховної Ради України, 4 документи затвердили під час першого читання, ще 2 відкликали й будуть доопрацьовувати. Найбільші проблеми виникли з 12 законопроектами, що необхідно повторно внести на розгляд парламенту у зв’язку зі зміною складу уряду.
Іще 5 законопроектів українська сторона повинна ухвалити задля отримання фінансової допомоги від Європейського Союзу в розмірі понад 100 мільйонів євро. Усі документи парламент повинен затвердити до початку червня поточного року.
Додамо, директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард незабаром відвідає Україну для аналізу ситуації щодо створення нового Кабінету Міністрів.

Коментарi

Коментарiв