Мінфін готує перехід на повну монетизацію пільг і субсидій

427
Кошти на оплату послуг ЖКГ будуть перераховуватися на особистий рахунок одержувача субсидії

Міністерство фінансів України завершило процес підготовки змін до постанови Кабінету міністрів, що передбачає повну монетизацію пільг і субсидій по оплаті за утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території та вивезення сміття.

Про це повідомила прес-служба відомства.

У разі ухвалення постанови, кошти на оплату послуг ЖКГ будуть перераховуватися на особистий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення поштового зв’язку «Укрпошти» з 1 квітня 2018 року.

26 квітня 2017 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення про монетизацію суми зекономленої субсидії на оплату газу та електроенергії.

На початку листопада минулого року уряд затвердив запровадження з 1 січня 2018 року механізму розрахунків з теплокомуненерго за поставлені населенню в рамках субсидій послуги «живими» грошима замість клірингових операцій взаємозаліку.

У кінці січня 2018 року представники ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) закликали уряд найближчим часом запустити адресну монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для населення, а також відшкодувати заборгованість бюджету за пільгами та субсидіями за попередні періоди перед ОСББ, що повинно дозволити об’єднанням своєчасно та в повному обсязі оплачувати рахунки, а також інвестувати кошти в енергомодернізацію будівель.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв