Україна отримала майже 100 мільйонів євро від ЄС на децентралізацію

185
Кабінет Міністрів України ї Європейський Союз підписали Угоду про надання 97 мільйонів євро для підтримки децентралізації.

22 квітня 2016 року відповідний документ підписали віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко й директор Групи підтримки України Європейської комісії Пітер Ваґнер − інформує 112. 
Раніше Зубко заявив, що його відомство підготувало меморандум і Угоду між Україною та Євросоюзом, відповідно до яких буде здійснено навчання голів об’єднаних територіальних громад і працівників виконавчих комітетів. Кошти ЄС також будуть спрямовані на відновлення, будівництво, облаштування й запуск близько 600 центрів надання адміністративних послуг.
«Фінансова підтримка ЄС також надана задля підготовки осіб, які готуватимуть інвестиційні проекти і визначатимуть згідно зі стратегією регіонального розвитку ті проекти, які будуть підтримані і за рахунок коштів Європейського Союзу, які готові їх надавати, якщо ці проекти будуть прозорими, якщо рішення щодо таких проектів буде ухвалено у громадах, і такі рішення обов’язково підтримають», − наголосив міністр.
Додамо, саме запровадження реформ у галузі децентралізації є основним завданням для українського уряду й парламенту протягом 2016 року відповідно до вимог іноземних партнерів.

Коментарi

Коментарiв