Міноборони відхрестилося від боргів перед військовими

212
Представник Департаменту фінансів Міністерства оборони України спростував інформацію про те, що відомство має заборгованості щодо виплат військовослужбовцям.

Заборгованості з виплати грошового забезпечення станом на 15 квітня 2016 року немає. За січень і квітень поточного року Міноборони профінансовано відповідно до помісячного розпису загальною сумою 16 мільярдів гривень, − заявив у коментарі Українській правді представник відомства.
Згідно з інформацією Департаменту, протягом березня і квітня цього року для проведення розрахунків із військовослужбовцями четвертої хвилі мобілізації, які підлягають звільненню, Міноборони перерахувало близько 1 мільярда гривень.
Крім того, в повному обсязі відомство отримало кошти з державного бюджету для виплат нагород бійців, які брали участь в антитерористичній операції на Донбасі.
Військовослужбовцям виплачують винагороду за безпосередню участь в АТО в залежності від району виконання завдань: на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів − 420 гривень, в інших районах проведення АТО − 1200 гривень за повний місяць. Цього року збільшення розміру винагороди ми не пануємо, − наголосив чиновник.

Коментарi

Коментарiв