НАБУ передало до суду справу про махінації в «Укрзалізниці» на 69 мільйонів

299
двоє колишніх та один чинний посадовець «УЗ» завдали підприємству шкоди на 7,3 мільйона доларів

Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування за фактом махінацій із тарифами «Укрзалізниці» трьома її посадовцями.

Про це повідомляє  прес-служба НАБУ.

Відповідно до інформації слідства, двоє колишніх та один чинний посадовець «УЗ» своїми службовими зловживаннями завдали підприємству шкоди на 7,3 мільйона доларів.

«5 березня 2018 року обвинувальний акт стосовно цих осіб скеровано до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті», – ідеться у повідомленні.

За інформацією Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, ідеться про заступника гендиректора, начальника головного комерційного управління «Укрзалізниці» та заступника директора з комерційних питань ДП «Український транспортно-логістичний центр».

Встановлено, що заступник генерального директора, будучи главою тарифної комісії «УЗ», у змові з іншими двома звинувачуваними в інтересах ТОВ «ЕУ-ТРАНС», ТОВ «УТЕК» і компанії «ОРЛОНДЕР ЛІМІТЕД» ухвалили рішення про розрахунок плати за фактично виконані обсяги перевезень вантажів із застосуванням пільгових коефіцієнтів та тарифних ставок.

При цьому, як пояснили у САП, зазначені підприємства не виконали гарантовані обсяги транзитних перевезень, що завдало тяжких наслідків інтересам залізниці у вигляді збитків на суму 69,2 мільйона гривень.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв