США нададуть кошти на реформування митниці в Україні

185
Міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що 25 квітня 2016 року США пообіцяли надати українській стороні 4 мільйона доларів на реформування митної структури.

«Відбулася зустріч із послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, щоб обговорити нагальні питання подальшого співробітництва між Мінфіном і урядом Сполучених Штатів Америки. Зокрема, американський уряд разом із Міністерством фінансів продовжить реалізацію дворічної програми фінансування консалтингових послуг для реформування української митниці, започатковану попереднім міністром Наталією Яресько. В рамках цієї програми США нададуть 4 мільйона гривень для залучення міжнародних радників, які допоможуть впровадити на українських митницях сервіс високої світової якості», − написів у своєму Facebook Данилюк.
Додамо, нещодавно лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що новопризначений міністрів фінансів володіє двома офшорними компаніями, яких немає в деклараціях. Данилюк заперечив цю інформацію й заявив, що ще з 2010 року не має підприємницької діяльності. Народний депутат від фракції «НФ» Віталій Сташук зазначив, що в разі підтвердження звинувачень глава Міністерства фінансів повинен буде піти у відставку.
«Ця історія не прикрашає новий уряд. Мені здається, що потрібно детально розібратися, що там насправді відбувається з цими офшорами міністра фінансів, і якщо інформація підтвердиться, то, звичайно, якісь серйозні пояснення від нього потрібні. Поки я не бачу в парламенті готовності голосувати за відставку Данилюка, він не встиг попрацювати і двох тижнів», − наголосив нардеп.

Коментарi

Коментарiв