Нуланд назвала умови продовження фінансування України

191
Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд під час візиту до Києва 26 квітня підтвердила готовність Штатів продовжувати фінансову підтримку України в разі виконання деяких умов.

Помічник Державного секретаря підтвердила готовність Сполучених Штатів Америки надати черговий пакет фінансових гарантій для України після ухвалення українською владою важливих для продовження реформ законопроектів, що були визначені в рамках домовленостей із Міжнародним валютним фондом, − зазначено в повідомленні прес-центру Кабінету Міністрів України.
Під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсмана Нуланд обговорила з ним питання щодо виконання Мінських домовленостей, а також заявила, що США не змінять своєї позиції щодо підтримки територіальної цілісності й суверенітету української держави. 
За її словами, Україна вже зробила значний прогрес щодо реалізації Мінських домовленостей, проте у влади все одно залишається багато роботи щодо цього питання.
Гройсман пообіцяв Нуланд, що новий уряд під його керівництвом налаштований на запровадження реформ, зокрема йдеться про подолання корупції й реформування митниці.

Коментарi

Коментарiв