Нардеп від «БПП» задекларував біткоїнів на 2 млрд грн

521
Дмитро Голубов задекларував шалену суму у біткоінах

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», очільник «Інтернет партії України» Дмитро Голубов володіє біткоінами на суму у щонайменше 2 мільярди гривень.

Відповідні дані народний обранець вказав у своїй електронній декларації за 2017 рік, яку оприлюднено в Єдиному державному реєстрі.

Нардеп задекларував біткоінів на загальну суму у 2 051 830 256 гривень.

Як повідомляє Українська правда, минулого року у Голубова з’явились біткоіни вартістю у понад 325,6 тисяч гривень. Крім того, подорожчали ті, якими нардеп володіє ще з 2012 року. Вартість таких біткоінів зросла на понад 1,6 мільйона гривень порівняно з 2016 роком.

Крім того, він володіє 498 тисячами 150 доларами США та 620 тисячами гривень готівкою

Парламентар у своїй декларації вказав і те, що 2017 року заробив 246 тисяч 2 гривні за основним місцем роботи.

Відповідно до декларації, дружина Голубова жодних доходів за минулий рік не мала, однак у минулому році вона стала засновницею і співвласницею ЖК «Парк фонтанів», який, окрім неї, належить Катерині Лавренюк, яку ЗМІ називають її матір’ю, Світлані Щелкуновій та одеському депутату від БПП Денису Григор’єву.

Анастасія Лашкарьова водночас є власницею ТРК «Здоров’я», яку вона придбала 2016 року. У 2015 році Інститут масової інформації пов’язував цей телеканал із нардепом від «Опоблоку» Сергієм Ківаловим, а місцеві активісти звинувачували мовника у «трансляції проросійських сюжетів» та очорненні Саакашвілі, який тоді обіймав посаду голови Одеської ОДА. За паплюження останнього Нацрада оголошувала попередження телеканалу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв