Топ-менеджер державного «Ощадбанку» розікрав 17 мільйонів гривень

361
Унаслідок дій топ-менеджера державному банку завдано збитків на суму 16,7 мільйона гривень

У рамках комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у банківській царині правоохоронці викрили топ-менеджера АТ «Ощадбанк» на розкраданні грошей державної установи.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Оперативники спецслужби встановили, що посадовець систематично здійснював незаконні оборудки з облігаціями внутрішньої державної позики, які належали «Ощадбанку», – ідеться у повідомленні.

Відповідно до висновків експертизи, унаслідок дій топ-менеджера державному банку завдано збитків на суму 16,7 мільйона гривень.

Банкіру повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із цілодобовим носінням електронного браслета.

Крім того, винесено окрему ухвалу про відсторонення посадовця від займаної посади. Триває досудове слідство.

Пізніше прес-служба «Ощадбанку» надала уточнення щодо судового рішення, що стосується працівника банку: «Запобіжний захід за рішенням суду застосовано до керівника одного з департаментів банку. За наявною у банку інформацією, вказані обставини стосуються операцій, що проводились у період до 2014 року».

«Банком отримано відповідні документи, рішення суду буде виконане належним чином. Співробітника відсторонено від виконання службових обов’язків.  Банк працює в стандартному режимі», – заявили в «Ощадбанку».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв