Українські чиновники задекларували 8 млн грн виграшів у лотерею

276
Олег Ляшко за фартовістю обійшов усіх колег - виграв у лотерею тричі

Українські чиновники у 2015-2018 роках вказали у своїх деклараціях виграші в лотереї і на букмекерських ставках на суму 7,874 мільйона гривень.

Про це повідомляють Наші гроші.

Найбільшу суму від виграшу в лотерею задекларував народний обранець від «Самопомочі» Павло Кішкар. У своїй декларації за 2015 рік він зазначив, що виграв в лотерею 1,2 млн гривень. За словами політика, він «зміг виграти завдяки математичному аналізу».

1 млн гривень виграшу принесла лотерея «Лото-Забава» начальниці відділу освіти Шполянської міської ради Черкаської області Ірині Каландирець.

777 тисяч гривень виграла в лотереї дружина начальника відділу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Олександра Мороза, вивівши свого чоловіка на третє місце рейтингу.

Однопартієць очільника Радикальної партії Олега Ляшка Олексій Ленський у 2015 році виграв у «Української національної лотереї» 9,5 тис гривень, а 2016-го – майже 562 тисячі гривень. У декларації за 2017 рік сума виграшу Ленського становила 76,5 тисяч гривень.

Сам Ляшко виграв у лотерею тричі. 24 жовтня 2017 року він подав декларацію про суттєві зміни, в якому повідомив про три виграші в «УНЛ» на загальну суму 571 тисяча гривень. Принесли їх Ляшку, нібито, ставки на футбольні матчі.

НАБУ запідозрило Ляшка у декларуванні недостовірної інформації та незаконному збагаченні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв