Безробітний депутат «Опоблоку» із мізерною соцдопомогою купив криптовалюту на 42 тисячі

362
Безробітний Олег Солтис прикупив криптовалюту на 42 тисячі

Депутат Миколаївської міської ради від «Опозиційного блоку» Олег Солтис отримав від Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаєва 1200 гривень щорічної грошової допомоги, однак купив криптовалюту на 42 тис. грн.

Про це повідомляють Наші гроші.

Відповідно до декларації Солтиса, 2017 року він купив 2500 одиниць криптовалют «Лайткойн» на 12 тис. грн, 5 тис. криптовалют «Ріпл» на 17,2 тис. грн і 100 тис. одиниць криптовалюти «Стеллар» на 13,25 тис. грн. При цьому у декларації депутат вказав 1200 грн соціальної допомоги.

У коментарі ЗМІ Солтис повідомив, що минулого року він отримав 1200 грн. в якості фінансової допомоги як учасник бойових дій, а криптовалюту придбав за рахунок свого доходу і доходу дружини, а також за рахунок заощаджень.

Згідно з декларацією депутата, станом на сьогодні він є безробітним.

У документі Солтис зазначив, що отримав страхові виплати на 7,5 тис. грн, а також гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами у розмірі 361 тис. грн Готівкою він має 50 тис. грн, 72 тис. доларів і 25 тис. євро.

Дружина депутата Оксана Солтис, яка працює директором КП Миколаївський міський палац культури «Молодіжний», а нині перебуває у декретній відпустці, у своїй декларації за минулий рік вказала 10 тис. грн допомоги при народженні дитини, 23 тис. грн компенсації зеленого тарифу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв