Місія МВФ анонсувала перегляд програми щодо України

206
Постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше заявив, що з 10 по 18 травня місія Фонду працюватиме в українській державі задля другого перегляду програми фінансування.

«Місія МВФ, очолювана Роном Ван Руденом, працюватиме в Києві у період з 10 по 18 травня. Місія продовжуватиме на політичному рівні обговорення з українською владою в контексті другого перегляду програми, підтримуваної фінансуванням у рамках відповідної угоди», – цитує прес-центр Міжнародного валютного фонду Ваше.
Додамо, 5 травня єврокомісар із питань розширення і політики сусідства Йоґаннес Ґан  наголосив, що Кабінет Міністрів України зобов’язаний нарешті активізувати співпрацю з МВФ задля отримання чергового кредитного траншу від Європейського Союзу загальною сумою близько 600 мільйонів євро. 
Раніше керівництво Міжнародного валютного фонду підтвердило свою готовність співпрацювати з новим українським урядом на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, якщо продовжить роботу над реформами. 
Раніше співпраця з МВФ була під серйозною загрозою зриву у зв’язку з політичною кризою в Україні, що розпочалася після провального голосування в парламенті за висловлення недовіри уряду Арсенія Яценюка.

Коментарi

Коментарiв