Українець намагався поставити на окуповані території кілька мільйонів

173
8 травня працівники Державної прикордонної служби України затримали громадянина, який намагався незаконно провезти на тимчасово окуповані території Донбасу 3 мільйона російських рублів.

Прес-центр Державної прикордонної служби інформує, що громадянина України, який намагався провести гроші, затримали на контрольно-пропускному пункті «Зайцеве» поблизу лінії розмежування на Донеччині.
Він перевозив велику кількість коштів, що виявили під час огляду спільно з представниками Державної фіскальної служби. Три мільйона рублів Російської Федерації були заховані в подвійному дні дорожньої сумки і його особистих речах, − повідомив представник відомства.
У зв’язку з сильним хвилюванням правопорушника прикордонники ініціювали додатковий огляд його транспортного засобу. Нині його передали працівникам ДФС для подальшого затвердження правового рішення.
Раніше українські прикордонники на контрольно-пропускному пункті «Новотроїцьке» затримали громадянку України у зв’язку зі спробою дати хабар загальною сумою близько 1000 доларів США за незаконне провезення партії одягу через лінію розмежування у зоні АТО.

Коментарi

Коментарiв