МВФ пообіцяв підтримку реформ українського уряду

259
10 травня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з головою європейського департаменту МВФ Полом Томсеном заявив, що співпраця з організацією допоможе державі остаточно попрощатися з радянським минулим і перетворитися у європейську країну.

«У такий достатньо складний час для України дуже важлива підтримка, зокрема і підтримка Міжнародного валютного фонду. Але ми також розглядаємо нашу взаємодію як можливість проведення структурних реформ, які дадуть можливість забезпечити трансформацію України з пострадянської держави у сучасну європейську країну», – цитує прес-центр Кабінету Міністрів заяву Гройсмана.
Він також переконав Томсена в тому, що новий складу КМУ готовий працювати над запровадженням реформ і активізувати цей процес, зокрема йдеться про митну галузь, оподаткування, забезпечення прозорості державного управління, удосконалення системи держзакупівель, проведення відкритої приватизації. 
«Ми вважаємо запровадження реформ нашим внутрішнім домашнім завданням, а МВФ –  стратегічним партнером, що допомагає нам проходити цей непростий шлях», – зазначив Прем’єр-міністр.
У свою чергу глава європейського департаменту Фонду запевнив, що керівництво МВФ готове підтримувати Україну у процесі реформування й надавати необхідну допомогу для цього.

Коментарi

Коментарiв