USAID надасть іще $125 мільйонів на відновлення Донбасу

300
Організація USAID хоче надати Україні іще 125 мільйонів доларів на відновлення територій, що постраждали від агресії Росії

USAID планує надати Україні додаткову технічну допомогу на суму $125 мільйонів для Донбасу і навколишніх територій, які постраждали від російської агресії.

Про це повідомила прес-служба організації у Facebook.

«Цю додаткову технічну допомогу спрямують на подальшу стабілізацію та згуртування українських громад у регіоні, підвищення стійкості місцевої економіки і прискорення її розвитку», – ідеться у повідомленні.

15 травня відбудеться спільна прес-конференція заступника адміністратора і керівника Бюро USAID у справах країн Європи та Євразії Брока Бірмана, спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера і посла США в Україні Марі Йованович, де буде оголошено про надання додаткової допомоги на суму 125 млн доларів «для Донбасу і тих навколишніх територій, що постраждали від впливу російської агресії».

Бірман зробить це оголошення під час урочистої церемонії відкриття Центру коворкінґу та економічних інновацій «Топ Плейс» у Слов’янську.

Довідка. USAID – це незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам.

Основні напрями роботи Агентства включають у себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров’я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам і підтримку демократії у більш ніж 100 країнах світу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв