Україна допомогла Італії повернути картини вартістю 16 мільйонів

227
Прес-служба Президента України Петра Порошенка повідомила, що українські прикордонники виявили 17 викрадених із італійського музею картин загальною вартістю понад 16 мільйонів євро.

11 травня Порошенко заявив, що працівники Державної прикордонної служби України й військової прокуратури успішно завершили спецоперацію, в результаті якої виявили 17 найбільш цінних картин Пізанелло, Рубенса, Карото, Тінторетто й Мантеньї, раніше викрадених із музеї у Вероні.
Згідно з офіційною документацією, загальна вартість викрадених полотен становить більше 16 мільйонів євро. 
«Безумовно, такими ефективними діями ми не тільки зберегли світову цінність цих полотен, але й підтвердили на належному рівні престиж України», − наголосив глава держави.
Він також висловив подяку працівникам спецслужби, яка дотрималися режиму секретності й не допустили витоку інформації, завдяки чому операція завершилася успішно, оскільки зловмисники не змінили маршрут перевезення картин. 
Крім того, Президент доручив заступнику глави АП України Костянтину Єлісєєву запросити експертів, які підтвердять достовірність картин, а також узгодити їх передачу з італійськими партнерами.

Коментарi

Коментарiв