Підвищенням цін на проїзд Кличко легалізує схему відкату 2 млрд грн – експерт

464
Експерт пояснив, чому насправді Кличко піднімає ціни на проїзд

Підвищенням цін київським метрополітеном – це результат закулісних домовленостей, аби віддати штучний двомільярдний борг російському олігарху і другу Віталія Кличка Павлу Фуксу.

Про це в ефірі ZIK розповів громадський діяч Олександр Аронець.

«Треба розглядати справжні причини підвищення вартості проїзду, бо офіційні – це маячня. Насправді причини зовсім інші. Конкретним людям хочеться заробити на цьому. Як відомо, рахунки метрополітену заблоковані через борг компанії Укррослізинг – це російська компанія, яку нещодавно перекупив українсько-російський олігарх і друг Кличка Фукс. Борги метрополітену становлять два мільярди гривень», – підкреслив активіст.

Також він додав, що первинний борг метрополітену становив 400 мільйонів гривень, однак через якісь додаткові угоди і маніпуляції ця сума зросла до 2 мільярдів. Відбувся саботаж із боку міської влади, і вона програла суди.

«У підсумку Кличко нічого не робив, потім почав кричати, мовляв, давайте введемо санкції проти цієї російської компанії. Санкції так і не ввели, але цей борг викупив Фукс. І, відповідно, ми нещодавно Фукса вже бачили поруч із Кличком», – наголосив фахівець.

За його словами, ситуація з підвищенням цін у київському метрополітені – це закулісні домовленості, і дехто отримає певний відкат.

«На одному із судових засідань, коли суддя запитав, звідки ж ви візьмете 2 мільярди гривень, представники Київради прямо заявляли, що вони підвищать ціни на проїзд у метро і іншому міському транспорті», – підсумував Аронець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв