Президент закликав значно збільшити зарплати прокурорів

201
13 травня цього року, представляючи складу ГПУ нового очільника відомства Юрія Луценка, Президент України Петро Порошенко висловив свою позицію щодо підвищення заробітних плат прокурорів.

Порошенко висловив упевненість у тому, що сума заробітної плати працівників реформованої прокуратури повинна дорівнювати зарплатам працівників Антикорупційної прокуратури.
«Підкреслюю, що проведення реформ, будь-які тести, поліпшення роботи неможливі без рішучого підвищення рівня грошового забезпечення, рівня зарплати прокурорських працівників. Вони не повинні пасти задніх. Рівень зарплат у реформованій прокуратурі має бути таким самим, як у Антикорупційній прокуратурі, як у антикорупційному бюро. Анітрохи не менші завдання нині лягають на ваші плечі і нітрохи не меншою має бути довіра і повага до вас», − цитує Лівий берег главу держави.
Крім того, на його думку, лише новий достойний рівень зарплат  у структурі прокуратури зможе забезпечити успішні результати конкурсу на зміщення вакансій  місцевих прокуратурах.
Додамо, заробітна плата рядового прокурора Антикорупційної прокуратури цього року становить близько 60-70 тисяч гривень, у той час як прокурори регіональних і місцевих прокуратур отримують від 5 до 7 тисяч гривень.

Коментарi

Коментарiв