Гройсман обурений штучним підвищенням цін на ліки

166
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звинуватив чиновників в тому, що в державі штучно створили підвищення цін на медикаменти.

16 травня глава Кабінету Міністрів у своєму Facebook уже традиційно оприлюднив відео звернення до українців, у якому він заявив, що чиновники штучно створили зростання вартості ліків: 
«Для того, щоб запровадити нормальні ліки за нормальною ціною, так як споживають їх у Європі, потрібно здолати численні бар’єри, які штучно створені чиновниками. Це є абсолютно неприпустимим, тому що чиновники іноді створюють такі проблеми, які є штучними й фактично роблять неконкурентним середовище в нашій країні».
Прем’єр-міністр також наголосив, що від здорожчання ліків у першу чергу страждають споживачі, тому нині перед владою постало завдання «зруйнувати штучні бар’єри».
Нагадаємо, 22 квітня 2016 року Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що монополію з постачання ліків в Україну буде зруйновано, завдяки чому громадяни зможуть отримати доступ до якісних ліків за адекватними цінами.

Коментарi

Коментарiв