Рада купила на відомство Авакова 55 вертольотів на півмільярда євро

398
Відомство Авакова отримає 55 гелікоптерів від Франції

Нардепи ратифікували Угоду між Урядами України та Франції щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

За відповідний законопроект № 0189  проголосували 227 народних депутатів.

Угода була підписана між Урядами України та Франції щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту 29 травня, у Парижі.

Документ підписали від імені Уряду України міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Державний секретар Міністерства економіки та фінансів Франції Дельфін Жені-Стефан.

Сума угоди між Францією та Україною становить 555 млн євро. Ці кошти Україна отримає через спеціальне запозичення під 4,25% річних від Державного казначейства Франції та консорціуму французьких банків.

«Ми отримаємо за дуже хорошою ціною за три з половиною роки цілий пул гелікоптерів, які забезпечать нову систему безпеки країни», – стверджує Аваков.

За його словами, нові гелікоптери допоможуть вирішити питання санітарної авіації, будуть евакуювати людей у горах, під час пожеж та повеней. Крім того, спеціальні 10-тонні гелікоптери залучатимуть до гасіння пожеж.

Державний секретар МВС Олексій Тахтай запевнив, що мета цього проекту – створення однієї із кращих служб безпеки та оперативної допомоги для  населення: «Серед основних завдань нової єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту: порятунок та громадський порядок, кримінальні розслідування, антитерористичні та спеціальні місії, охорона державного кордону, безпека на дорогах. За умовами контракту Україна отримає 55 вертольотів моделей H225, H145, Н125».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв