МВФ узгодив із Україною програму фінансування

215
Під час перебування в Україні місія Міжнародного валютного фонду узгодила з владою питання щодо розширеної програми фінансування держави.

Відповідно до офіційної заяви прес-центру МВФ, домовленості з українською владою будуть затверджені керівництвом Фонду й Радою виконавчих директорів фінансової організації.
Глава місії МВФ в Україні Рон ван Руден наголосив, що Україні протягом останнього року вдалося досягти значного прогресу в економічній галузі, незважаючи на складні політичні й фінансові умови.
«Стійке проведення структурних і інституційних реформ нині важливо для перетворення недавно досягнутого підйому у стабільне і стійке зростання, а непохитна рішучість в боротьбі з корупцією виявляється лакмусовим папірцем для здатності уряду зберегти широку внутрішню і міжнародну підтримку своєї політики», − підкреслив високопосадовець.
«Тому важливо, щоби влада зміцнила свої зусилля щодо закріплення фіскальної і фінансової стабільності, рішучого підвищення транспарентності й забезпечення верховенства закону, а також щодо реформування великого і неефективного сектора державних підприємств», − резюмував представник Фонду.
Він також нагадав, що у липні поточного року відбудеться засідання Ради Міжнародного валютного фонду, під час якого буде розглянуто питання щодо продовження розширеної програми фінансування.

Коментарi

Коментарiв