Аеропорт «Бориспіль» оштрафують майже на 13 мільйонів

437
«Бориспіль» звинуватили у вчиненні дій, які могли призвести до обмеження конкуренції на ринках наземного обслуговування

Касаційний господарський суд Верховного Суду України визнав законним рішення Антимонопольного комітету щодо нарахування аеропорту «Бориспіль» штрафу у сумі 12,8 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

30 травня Верховний Суд у складі колегії Касаційного господарського суду визнав правомірність рішення Антимонопольного комітету України від 24.01.2017 № 13-р у справі проти аеропорту «Бориспіль».

«ВСУ визнав недійсним рішення Комітету у частині пункту 7 щодо зобов’язання ДП МА «Бориспіль» розмежувати свої рахунки на свою діяльність щодо управління інфраструктурою та регуляторну діяльність, з одного боку, та рахунки на надання послуг з наземного обслуговування, а у решті позову ДП МА «Бориспіль» про визнання недійсним рішення Комітету відмовлено», – ідеться у повідомлені.

Згідно з інформацією АМКУ, Верховний Суд остаточно підтвердив неправомірність дій ДП МА «Бориспіль», встановлених рішенням Комітету від 24.01.2017 № 13-р, як порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, раніше «Бориспіль» звинуватили у вчиненні дій, які могли призвести до обмеження конкуренції на ринках наземного обслуговування на території аеропорту, а також у встановленні плати за користування інфраструктурою аеропорту на необґрунтованому рівні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв