Мінкульт назвав вартість організації «Євробачення-2017» для України

226
Міністр культури України Євген Нищук оголосив, що проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» обійдеться державі майже в 15 мільйонів євро.

За словами очільника Міністерства культури, наступного року держава на організацію «Євробачення» витрачатиме лише спонсорські кошти різних медіакомпаній, що є вже звичайною практикою.
Високопосадовець також наголосив, що проведення цього конкурсу означатиме не лише витрати для міста, але й гарантуватиме привабливість регіону й додатковий заробіток у перспективі.
«У дні, коли тривало Євробачення-2016, у мене була робоча поїздка на запрошення шведської колеги міністра культури, тому я був свідком великої перемоги Джамали. Я перед цим спілкувався з медіабосами, які організовували це неймовірне високотехнологічне шоу. Вони говорили про те, що це насправді є великим заробітком. Побоювання людей і міністра фінансів Олександра Данилюка, який переживає за наповнення і витрати, є природнім», − наголосив в ефірі ТСН Нищук.
Він також повідомив, що мери Києва, Одеси, Херсона, Львова і Дніпра вже повідомили про готовність прийняти «Євробачення» наступного року. На думку глави Міністерства культури, це в чергове доводить, що державі під силу організувати цей захід.
Нагадаємо, 18 травня віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що держава не відмовлятиметься від проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», незважаючи на складну фінансову ситуацію.

Коментарi

Коментарiв