Шуфрич зареєстрував мільйонні доходи як «призи і подарунки»

202
Народний депутат України від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич зареєстрував у своїй електронній декларації про доходи майже 11 мільйонів гривень як «подарунки, призи й виграші».

Журналісти програми «Схеми» в електронних деклараціях чиновників виявили інформацію про те, що Шуфрич вписав значну частину свого доходу в рядок «подарунки, виграші, призи». 
Підкреслимо, вивчали декларації саме тих народних депутатів, які звернулися до Конституційного Суду України з проханням визнати незаконними низку статей щодо електронного декларування високопосадовців. 
На думку деяких парламентарів і урядовців, електронне декларування порушуватиме конституційні норми верховенства права, законності, індивідуальної відповідальності, заборони втручання в особисте життя і конфіденційної інформації. Особливо нардепів обурило те, що декларації будуть у відкритому цілодобовому доступі на одному з державних сайтів. 
Сам Шуфрич заявив, що в його звіті про доходи йдеться про подарований йому недобудований будинок: «Це недобудований дім, який будували для сина, а потім син визначився, що буде жити в київській квартирі, і він подарував цей дім мені. Я його добудовую, буду в ньому жити».

Коментарi

Коментарiв