Нардепи набрали шалених боргів: рекордсмену треба гасити кредит зарплатою 6000 років

608
Народні обранці вказали у своїх деклараціях шалену суму боргів

Народні депутати України офіційно задекларували 1 мільярд 460 мільйонів гривень боргів. Щоправда, реальна величина боргів може бути в рази більшою.

Про це повідомляє Bihus.Info на основі аналізу розділу «фінансові зобов’язання» з декларацій нардепів.

Рекордсменом за боргами став народний обранець від «Блоку Петра Порошенка» Іван Вінник, який набрав кредитів у «Альфа Банку» та «ПриватБанку» на 316 млн гривень.

«Верховний Суд навіть заборонив Віннику виїжджати за межі України до їх повного погашення, а державна виконавча служба щомісяця стягує з депутата 20% зарплатні (близько 4 тисяч). Нескладні математичні підрахунки показують, що з такими темпами для повного розрахунку депутату знадобиться більше 6 тисяч років», – підкреслили журналісти.

На другому місці опинився нардеп Ігор Котвіцький, який уже понад 10 років боргує 11 млн доларів колишньому заступнику мера Сімферополя Наріману Хаялієву. У перерахунку на національну валюту за курсом на 31 грудня 2017 року, сума боргу становить  понад 308 млн гривень.

Юлія Льовочкіна заборгувала більше 5 млн доларів своїй же кіпрській офшорній компанії Serada Enterprises Limited. Крім того, вона винна півмільйона гривень за послуги бронювання авіаперевезень. Станом на кінець 2017 року борги Льовочкіної становили 142 млн гривень.

Позичальником із досвідом виявився і власник харківського ринку «Барабашово», мультимільйонер Олександр Фельдман. Серед його основних кредиторів – «Ощадбанк», антиквар Руслан Шапіро, депутат Харківської облради Андрій Стронов, колишній прокурор Криму Василь Синчук і навіть його 83-річний батько Борис Фельдман. Загальна сума позичених депутатом коштів становить 85,5 млн гривень.

Журналісти також віднесли до топ-5 рейтингу депутата Ярослава Дубневича.

«Якщо вірити декларації, його дружина Наталія позичила у самого Дубневича 72,8 млн гривень», – підкреслили журналісти.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв