У «ПриватБанку» попередили українців про нову шахрайську схему

638
Шахрайські розсилки здійснювалися за допомогою SMS-повідомлень абонентам одного з українських операторів

У «ПриватБанку» повідомили, що останнім часом було зафіксовано немало випадків, коли з приватних мобільних номерів розсилали повідомлення про блокування карток.

Як повідомляє «ПриватБанк» на своєму офіційному сайті, шахрайські розсилки здійснювалися за допомогою SMS-повідомлень абонентам одного з українських операторів.

Так, у тексті таких повідомлень шахраї пропонували зв’язатися за невідомими номерами з метою отримання персональних даних клієнтів.

«За фактом шахрайських розсилань банк разом із операторами зв’язку оперативно заблокували номери шахраїв і передали інформацію до кіберполіції. За попередніми даними, шахрайське розсилання велося зловмисниками із Запоріжжя», – підкреслили у фінустанові.

Крім того, представники банку вкотре наголосили, що всі комунікації з клієнтами, у тому числі через SMS, вони ведуть виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700.

«ПриватБанк» не надсилає свої клієнтам сервісних або інших повідомлень зі звичайних мобільних номерів. Як повідомили в службі безпеки банку, також «ПриватБанк» не розсилає клієнтам повідомлень про блокування карток», – додали у компанії.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв