У Кабміні обіцяють чорнобильцям і людям із великим стажем першим підняти пенсії

923
Павло Розенко пояснив, кому першому піднімуть пенсію

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що першими у черзі на підвищення пенсії будуть чорнобильці та люди з великим трудовим стажем, однак малою зарплатою. Про це він повідомив в ефірі 5 каналу.

«Це найбільш гостре сьогодні питання для чорнобильців, і треба врахувати одну з головних проблем пенсійної реформи, що дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малою заробітною платою. Президент звертався до уряду, і очільник Кабміну обіцяв, що все-таки питання великого строкового стажу і маленької зарплати мають бути перераховані», – зазначив Розенко.

За його словами, Мінсоцполітики зараз готує відповідні розрахунки і пропозиції.

«Однак не наша влада винна в тому, що люди тоді отримували мінімальну зарплату. Але ми не можемо пройти повз цю проблему і все-таки треба це питання врахувати і зробити для цих людей якусь окрему програму», – стверджує урядовець.

Щодо додаткового ресурсу Розенко додав, що зараз спостерігається позитивна динаміка надходжень до Пенсійного фонду.

«Ми бачимо позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Ми отримали 3 млрд додатково у Пенсійний фонд, порівняно з тим, що планували. Теж буде багато залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4200 грн. Все-таки це дасть ще додатковий ресурс у Пенсійний фонд України», – підсумував віце-прем’єр-міністр.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв