Україну чекали міжнародні санкції й ізоляція, − МВФ

273
18 травня в Україні завершила роботу місія МВФ, яка повідомила про узгодження програми фінансування з Кабінетом Міністрів, проте представник Фонду Жером Ваше в неофіційному інтерв’ю назвав шокуючі деталі двосторонньої співпраці.

В інтерв’ю ТСН. Тиждень Ваше зазначив, що Міжнародний валютний фонд задоволений досягнутими домовленостями. Тим не менше, високопосадовець зізнався, що раніше Фонд ніколи не згадував про «відмивання брудних грошей» на національному рівні. У зв’язку з чим за часів президентства Віктора Януковича Україна вже була на межі оголошення міжнародних санкцій і ізоляції.
«Лише 2014 року ми звернули увагу на цю проблему, але нині бачимо прогрес. Важливо залишатися на цьому шляху. Це потребує великих зусиль від різних структур – потрібно забезпечити, щоб ціла система працювала й зусилля, які вже принесли результати, варто й далі реалізовувати», − наголосив представник МВФ.
Нагадаємо, нещодавно економічний експерт Олександр Охріменко заявив, що українська влада повинна перестати слухати поради Міжнародного валютного фонду й нарешті звернути увагу на досвід тих держав, які успішно розвиваються.

Коментарi

Коментарiв