Фіскали нарахували в Запорізькій області 88 мільйонерів

184
Начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін повідомив, що відомство нарахувало у своєму регіоні 88 мільйонерів.

Відповідно до інформації Громадського.ТБ, Державна фіскальна служба України у запоріжців-мільйонерів нарахувала доходи загальною сумою понад 250 мільйонів гривень. 
Тим не менше, за словами начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області, кількість «мільйонерів» у регіоні помітно зменшилася порівняно з минулим роком – тоді цей показник становив 99 осіб, а сума їхніх доходів була більшою на 53 мільйони гривень. За його словами, найчастіше про мільйонні доходи звітували після продажу рухомого майна, здавання помешкань в оренду й інших операцій із нерухомістю.
Додамо, 4 травня цього року фіскали оприлюднили кількість мільйонерів у Києві, що становить 1600 осіб. Начальник головного управління Державної фіскальної служби Києва Людмила Демченко пожалілася, що відомство не виявило мільярдерів: 
«Згідно з нашою попередньою інформацією, фізичні особи вже подали 20 тисяч декларацій, і серед них 1600 мільйонерів. На жаль, поки мільярдерів у нас немає. Можливо, до завершення кампанії декларування мільярдери з’являться, і під час наступного брифінгу я зможу про це повідомити».

Коментарi

Коментарiв