США збільшать фінансову допомогу Україні до 40 мільйонів

230
27 травня уряд США оголосив, що має намір додатково надати Україні близько 14 мільйонів доларів у якості технічної підтримки.

Відповідно до розпорядження американського уряду про додаткову угоду щодо надання фінансової підтримки Україні, влада США вирішила збільшити обсяг допомоги – передає 112.
Кошти Сполучених Штатів Америки передбачені для того, щоб підвищити доступність інвестицій на потреби середнього класу, який нині формується в Україні, а також для збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва, підвищення рівня енергетичної безпеки України.
У цілому американська влада надасть близько 40 мільйонів доларів для підтримки реалізації програм технічної допомоги відповідно до Угоди між урядами України і США про сприяння сталому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення стійкої демократії в Україні.
Додамо, нещодавно американський аналітичний центр Stratfor оприлюднив новий аналіз «Передчуття прогресу у переговорах щодо України», в якому йдеться про можливу зміну політики США щодо українських партнерів.
Автори аналізу нагадали, що 18 травня 2016 року помічниця Державного секретаря США Вікторія Нуланд укотре здійснила офіційний візит до Російської Федерації, під час якого зустрілася з помічником Президента РФ Владіславом Сурковим. Ця подія стала підставою для нових спекуляцій і свідченням того, що американська й російська влада вже близько до вирішення їхнього конфлікту.

Коментарi

Коментарiв