Опубліковано частину документів «чорної бухгалтерії» партії Януковича

168
Народний депутат України від «БПП», журналіст Сергій Лещенко повідомив, що відповідно до списків «чорної бухгалтерії» Партії регіонів сума її загальних політичних витрат протягом 2012 року становила понад 66 мільйонів доларів.

«Тут ви можете знайти прізвища й ініціали, які повністю збігаються з прізвищами колишнього міністра і депутата Сівковича, екс-міністра юстиції Лукаш, екс-міністра закордонних справ Кожари, керівника Центрвиборчкому Охендовського, колишніх і діючих депутатів Геллера, Миримського, Калюжного, Костенко, Скубашевського, Демидко, Ковалевської, охоронця Януковича з російським паспортом Заневського, політтехнологів Бондаренко, Мустафіна і Грановського», – повідомив нардеп.
Відповідно до документів, під час виборів 2012 року партія екс-президента Віктора Януковича фінансувала Комуністичну партію й «Нашу Україну», проте немає жодної інформації про «Свободу» чи Радикальну партію Олега Ляшка, хоча нещодавно очільники цих політичних сил заявляли про провокації проти них у зв’язку з цими матеріалами.
Документи також підтверджують, що Партія регіонів передавали кошти для оплати піару телеканалам Інтер, ICTV, а також керівництву регіональних радіостанцій і друкованих ЗМІ.
Космічні суми витрачали не лише на оплату піар-акцій і політичних потреб, але й на особисті забаганки регіоналів. Зокрема, серед платежів є пункт про «передоплату за годинник» загальною сумою майже 70 тисяч доларів для одного з лідерів партії.
Нагадаємо, 29 травня 2016 року колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак, який 28 травня цього року передав НАБУ документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, заявив, що ці матеріали пояснюють зв’язки лідерів опозиції часів Майдану з колишнім Президентом Віктором Януковичем.

Коментарi

Коментарiв