Понад 20 депутатів Київради спіймали на прихованому бізнесі

210
Відповідно до результатів розслідування журналістів програми «Наші гроші», 22 депутати Київської ради приховали свій бізнес у деклараціях про доходи за минулий рік.

Відповідно до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, 22 зі 120 депутатів Київської міської ради не задекларували або повністю не задекларували власний чи родинний бізнес. У своїх деклараціях чиновники приховали понад 60 підприємств.
Серед депутатів, які ведуть тіньовий бізнес, лідирують представники фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 11 депутатів від цієї політичної сили приховали інформацію про свої фірми, зокрема генеральний директор компанії «Колосок» Олена Овраменко не задекларувала внески до статутних фондів 8 своїх підприємств. При чому у неї виявилася найбільша загальна сума незадекларованих внесків – понад 15 мільйонів гривень. Підкреслимо, Овраменко заявила, що її дохід від підприємницької діяльності протягом минулого року становив лише близько 1,3 мільйона гривень.
Друге місце серед депутатів із прихованим бізнесом отримала партія «Єдність» – 5 осіб, за нею третю сходину посіла партія «Самопоміч» – 3 депутати. Лідером щодо кількості незадекларованих компаній виявився депутат від «Єдності» Павло Тесленко, який приховав 12 компаній у своїх деклараціях.

Коментарi

Коментарiв