Суд оголосив заборону на виплату «боргу Януковича»

242
Голосіївський районний суд Києва оголосив заборону на виплату так званого «боргу Януковича» загальною сумою близько 3 мільярдів доларів.

Припинити здійснення платежів за державним зовнішнім запозиченню України перед Російською Федерацією в розмірі 3 мільярдів доларів США та нарахованими відсотками за трастового договору, укладеного 24 грудня 2013 року між Україною, від імені якої діяв Міністр фінансів України відповідно до Інструкції Кабінету Міністрів України і компанією «The Law Debenture Trust Corporation PLC», – цитує Дзеркало тижня рішення суду.
Крім того, суд заборонив органам державної влади «здійснювати будь-які дії, пов’язані із здійсненням платежів за державним зовнішнім запозиченню України перед Російською Федерацією».
Резолюція була ухвалена судом після розгляду відповідної заяви «про відшкодування моральної та майнової шкоди, заподіяної в результаті збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації Російською Федерацією частині території Луганської області».
Додамо, 4 травня поточного року Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає оголошення безстрокового мораторію на виплату «боргу Януковича», тобто коштів, наданих колишньому Президенту в якості винагороди за відмову від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Коментарi

Коментарiв